Jak jsi představujete práci v konopném klubu ?

Diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cali-West
člen fóra +
člen fóra +
Příspěvky: 8
Registrován: 27 lis 2022, 08:57
Bydliště:
Poděkoval : 5 krát
Bylo poděkováno: 2 krát

Jak jsi představujete práci v konopném klubu ?

Příspěvek od Cali-West »

Jak si představujete práci jako zakládající člen klubu ? Když klub bude mít i těch 50 členů a každý bude chodit každý druhy den :D bude to práce na plný úvazek .Kolik hodin by jste byli možni pracovat pro klub ? Chtěli by jste nějakou výplatu ? Nebo se nechat třeba platit v naturáliích?
Nebo to budeme dělat pro radost :medical:
:medical: Legalization :medical:
Bude změna ? Já věřím že ano!
Bohumil808
člen fóra
člen fóra
Příspěvky: 3
Registrován: 12 pro 2022, 08:25
Bydliště: Domašov u Šternberka
Poděkoval : 1 krát
Bylo poděkováno: 1 krát

Re: Jak jsi představujete práci v konopném klubu ?

Příspěvek od Bohumil808 »

Pracuji na ARU mám denní/noční určitě bych tam nemohl být každý den, záleží jaké se nabízí pozice, moc rád bych byl zahradník. A mzdu bych za to asi pobírat nechtěl byl bych moc rád, že dělám co mě baví.
kERkyyy
člen fóra
člen fóra
Příspěvky: 8
Registrován: 25 lis 2022, 11:11
Bydliště:
Poděkoval : 1 krát

Re: Jak jsi představujete práci v konopném klubu ?

Příspěvek od kERkyyy »

Plánuji dát v práci výpověď a jít mezi kytky na plný úvazek.
Frantisek
člen fóra
člen fóra
Příspěvky: 1
Registrován: 12 pro 2022, 08:40
Bydliště: Kuty

Re: Jak jsi představujete práci v konopném klubu ?

Příspěvek od Frantisek »

Ja pracujem klasicky 8-17 a predstavujem si to skor ako organizáciu a manzament udalosti a stretnutí pre ludi, konzumentov akcie predaj vystúpenia promo meetingy a podobne. Je potreba stráviť vela času na telefóne a za počítačom písať maily a dohadovať priestory zabezpečiť financovanie a podobne ak to chce byt slušné, najlepsie by bolo uz mat prevádzku v ktorej by bola zadná miestnosť pre členov klubu, v mnohých prípadoch sa bude jednať o akcie kočovneho alebo lavickoveho typu kde nebude stale miesto ale stala parta, to nie je zle ale nerozbehne sa to tak ako by sa mohlo je dôležité zastrešiť priestory a tam sa da realizovať uz s väčšou ci menšou komunitou no bez financovania nic nepojde ani len reklama na Instagram potreboval by to niekto poriadne vziať do ruky a nie žiadny hobby celoštátne a na plny úväzok vyčleniť regionálnych manažérov ktorí by v každom krajskom meste mali kontakt dar im firemne auta polepiť to a podobne, navrhoval by som crowdfunding na začiatok skúsiť nejako tomu skúsiť urobiť hype a situácia môže sa rýchlo zmeniť ľudia prichádzajú a odchádzajú klub musí byt miesto aby ľudia v ňom mohli prežívať príbehy zážitky a mat s nim späté spomienky
Martin
člen fóra
člen fóra
Příspěvky: 15
Registrován: 25 lis 2022, 11:11
Bydliště: Livosice
Poděkoval : 1 krát

Re: Jak jsi představujete práci v konopném klubu ?

Příspěvek od Martin »

take si myslím že zakladající členové a growři to budou mít spíše jako praci než jako koníček grower 100% obojí u těch zakladajícíh členů zaleží na množství papírování jednotliveho klubu :D :D
Teenushee

Re: Jak jsi představujete práci v konopném klubu ?

Příspěvek od Teenushee »

Ahojky, jsem grower začátečník jo, ale zase mám zkušenost s vedením malé provozovny, pro mě jako představa by to mohlo vypadat tak, že tam prostě bude velká místnost pro lidi co si budou spolu chtít zahulit, pokecat, možná nějaký kafčo, sušenky a vzadu by mohlo být několik kytek. Samo sebou by bylo i něco na prodej k degustaci pro návštěvníky 😁 jinak si myslím, že by to byla práce jako taková akorát o dost volnější a pohodovejsi už jen díky těm lidem co by nám tam chodili 🙂
Maxik96

Re: Jak jsi představujete práci v konopném klubu ?

Příspěvek od Maxik96 »

Tak záleží, když by to bylo schopný uživit, beru na plnej. Kdyby to mělo být jen tak pro lidi co rádi přírodu, za nějakou paličku, šla by výpomoc přes víkend. Je to skvělej nápad do kterýho bych se rád zapojil 👌✌️
Pavel
člen fóra
člen fóra
Příspěvky: 1
Registrován: 08 pro 2022, 02:06
Bydliště: Horova

Re: Jak jsi představujete práci v konopném klubu ?

Příspěvek od Pavel »

Určitě bych měl zájem podílet se na založení a vedení nějakého klubu, popřípadě se účastnit aktivit konopného klubu. Zajímalo by mě, jestli už někdo plánuje nějaký klub v HK? Konopí je pro mě velkou zálibou, bohužel nemám prostor pro vlastní pěstování. Mám zkušenosti spíše z gastronomie a marketingu, ale práce v konopném odvětví je pro mě něco, co mi dává smysl. Díky osvětě, a když dá ten nahoře, i novým zákonům, se otevírá svět novým možnostem. Něco jsem načetl o klubové scéně např.ve Španělsku, ale osobní zkušenosti zatím nemám. Myslím, že bych si dokázal představit, že bych pracoval v takovém klubu klidně i na plnej, kdyby to bylo s pohodovými lidmi a dávalo to smysl. Vše je o lidech a záleželo by na domluvě.
Odpovědět